Centrální vysavače Menred chrání vaše zdraví

 

Kvůli vdechování částic prachu u nás ročně předčasně zemře 6.000 lidí

Vdechování uvedených částic může způsobit závažné zdravotní potíže, mezi které patří například zánět plic a omezení jejich funkce, riziko srdečního infarktu a mozkové mrtvice anebo astmatu. Nejohroženější jsou děti, starší lidé a nemocní.
I zdraví lidé však mohou mít přechodné problémy, jako je podráždění očí, nosu a hrdla, kašel, zahlenění, tlak na hrudi  nebo dýchací potíže.

Centrální vysavač = Bezprašný domov a snížení alergie


Jedna z prvních věcí, které si nový majitel centrálního vysávání uvědomí, je fakt, že je v jeho domě mnohem čistší vzduch. Tento fakt je zřetelnější u alergiků, kde lze pozorovat okamžité snížení jejich alergických příznaků.
Je vědecky prokázáno, že použití centrálního vysávání skutečně zmírňuje alergické příznaky. Důvod pro to je zcela jednoduchý -  Na rozdíl od přenosných vysavačů, které neustále dokola recyklují vysávaný vzduch společně s nečistotami a vrací jej zpět do místnosti, centrální vysavač tyto alergeny a nebezpečné nano částice dokonale "odsaje" z místnosti a ty pak přes centrální vysavač mizí jednou provždy nenávratně z domu pryč.

Klinická studie, která jednoznačně prokazuje pozitivní vliv centrálního vysávání na zdraví (clinical-study-central-vacuum).