Vroom - Další užitečná "vychytávka"

Také si myslíte, že na dokonalosti centrálního vysávání není co zlepšovat? Tak to jste na omylu. Americká společnost HP přichází na trh centrálních vysavačů s pozoruhodnou novinkou pod názvem "VROOM", která velice zajímavým způsobem dokáže vyřešit Váš každodenní úklid.
Předností VROOM je i jeho poměrně snadné napojení k Vašemu stávajícímu systému centrálního vysavače.

 

VROOM je ideální k rychlému úklidu malých ploch a suchých nečistot ve vysoce vytížených prostorách vašeho domu jako jsou kuchyně, jídelny, koupelny, ale třeba i auto v garáži.

Pohodlný

 

Je dokonalým pomocníkem ke každodennímu použití kdykoli potřebujete rychle uklidit a nemusíte již skladovat hromady dalších pomůcek jako jsou smetáky, lopatky či papírové utěrky. VROOM se instaluje jednoduše do většiny běžných skříněk, proto je vždy tam, kde ho potřebujete.
 

Snadný

 

Montáž systému lze provést na pravou i levou stranu skříňky. Zapínání a vypínání systému VROOM je plně automatické – stačí jen vyjmout hadici z držáku systému VROOM a jste připraveni k úklidu. Systém se vypne jakmile hadici uložíte zpět do držáku.

Závěrem

 

Jeho použití Vám usnadní úklid všude tam, kde nechcete používat dlouhou hadici centrálního vysavače. Po úklidu zmizí celá hadice v systému VROOM a proto se nemusíte starat o její uskladnění. Hadici lze vytáhnout na délku až 7 metrů a její tvarovaný konec funguje jako zabudovaný štěrbinový nástavec. Součástí systému  Součástí systému VROOM je i teleskopická trubka a nástavec na podlahy, který slouží k úklidu pevných povrchů.