Možnosti platby

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží kurýrovi přepravní společnosti GLS.

Bankovní převod

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u FIO banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol - číslo objednávky, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Kartou online

Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Kartu si můžete v nastavení účtu uložit i pro další platby.

Okamžitý bankovní převod - GoPay

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky online platebnímu systému GoPay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.

Zapojené banky:

Česká spořitelna - Platba 24, Komerční banka - MojePlatba, ČSOB, Raiffeisen Bank - ePlatby, UniCredit Bank, mBank - mPeníze, Fio banka, Poštovní spořitelna

Jak na to?

  • Zvolte si v 2. kroku košíku mezi způsoby platby GoPay - platební brána.
  • V dalším kroku vás přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví.
  • Po přihlášení se vám ukáže předvyplněný platební příkaz, který jen potvrdíte.
  • Platba za vaši objednávku bude během několika minut připsána na náš účet.

Je dobré vědět:

V pracovní dny bude vaše platba připsána do 15 minut. V ostatní dny budou peníze na náš účet připsány následující pracovní den.
K využití platebního systému GoPay je potřeba mít aktivní internetové bankovnictví.

Hotově (osobní odběr)

v případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout na naší pobočce Centrální vysavače MENRED v Hlinsku - U Lípy 1515, 539 01 Hlinsko.