Ostré koleno 90°s nepřilnavým povrchem.

Kód: PF001
39 Kč –26 %
fitinky menred15
39 Kč –26 % 29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Ostré koleno 90° je účinným bezpečnostním prvkem bránícím vniknutí objemných předmětů (nečistot) dál do potrubí centrálního vysávání, resp. co projde tímto ostrým kolenem, projde celým potrubním rozvodem. Ostré koleno 90° musí být proto umístěno vždy za každou vysavačovou zásuvkou. DŮLEŽITÉ: Ostré koleno 90° naopak nesmí být použito uvnitř potrubních rozvodů - z důvodů nebezpečí ucpání.
Originální kanadské potrubní prvky pro instalaci centrálního vysávání. Speciálně upravený nepřilnavý povrch zajišťuje podstatně vyšší a trvalou účinnost sání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostré koleno 90° je účinným bezpečnostním prvkem, který brání ucpání potrubí. Musí být umístěn vždy na každém vstupu do potrubního systému a montuje se společně se zásuvkovou základnou, čímž je zajištěna snadná přístupnost.

Krátký a ostrý úhel účinně blokuje hned na vstupu vše rozměrnější (propisky, hračky apod.).

Protože žádný z instalačních dílů nemá tak ostrý náběh, platí - co projde ostrým kolenem, projde bezpečně celým potrubním systémem až do nádoby centrálního vysavače.

Pozor: Ostré koleno se nesmí použít uvnitř potrubního systému.

OSTRÉ KOLENO 90° se používá pouze ve spojení se zásuvkovou základnou - jako vstupní (blokující) bezpečnostní prvek, proto NESMÍ být použito nikde UVNITŘ potrubního systému!

Doplňkové parametry

Kategorie: Potrubí
Záruka: 24m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: