PVC potrubí silnostěnné - průměr 50,8mm - délka potrubí 2m - nepřilnavý povrch.

Kód: PF002B
119 Kč –45 %
pvc silnostenne potrubi pro centralni vysavace a centralni vysavani delka 2m 2
119 Kč –45 % 65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Skladem (>5 m)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Uvedená cena je za 1 m. Silnostěnné potrubí PVC pro bezpečnou a rychlou instalaci centrálního vysávání do betonových podlah a cihlových zdí. Vyšší účinnost a odolnost až o 50%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte přednost kvalitě a vyšší odolnosti

Vysoce odolné silnostěnné PVC potrubí (antistatic) pro centrální vysávání je svými vynikajícími fyzikálními vlastnostmi určené pro přímou instalaci do cihlových zdí a betonových podlah

Výhody silnostěnného PVC potrubí antistatic (50,8mm/2m):

  • Nulová deformace při zátěži v betonové podlaze - širší a odolnější stěna potrubí
  • Určeno pro evropské typy staveb - beton, cihla, dřevo 
  • Antistatická úprava sacího potrubí pro centrální vysávání představuje podstatně rychlejší a bezpečnější "dopravu" nečistot od zásuvky až do sběrné nádoby centrálního vysavače (bez ztráty sacího výkonu) 
  • Výhodou potrubí pro centrální vysávání antistatic o délce 2 m je menší počet spojů, což znamená nižší náklady a časovou úsporu při samotné instalaci centrálního vysávání
Kvalitní a odolné PVC potrubí je základním instalačním prvkem rozvodů centrálního vysávání zajišťující bezpečnou dopravu nečistot od zásuvky až do sběrné nádoby centrálního vysavače.
Nabízíme unikátní silnostěnné PVC potrubí 2" s antistatickou úpravou, která zajišťuje dlouhodobou stabilitu sacího výkonu a bezproblémový provoz potrubního systému centrálního vysávání.

Důmyslné zamezení ztrát sacího výkonu

Díky speciální antistatické úpravě PVC hmoty je naše potrubí antistatic pro centrální vysávání podstatně méně náchylné k ulpívání nečistot na vnitřních stěnách potrubí. Výsledkem je výrazně rychlejší proudění vzduchu bez zbytečných třecích ztrát.  

Podstatně vyšší odolnost a tuhost potrubí antistatic

Při nevhodně zvoleném typu potrubí pro centrální vysávání může dojít již při běžné zátěži betonovou podlahou k výraznému zploštění sacího potrubí, a tím zároveň i ke snížení samotného sacího výkonu při centrálním vysávání.
Díky podstatně silnější stěně a použitému materiálu je naše potrubí antistatic přímo předurčeno pro veškeré typy betonových podlah (včetně podlah s integrovaným vytápěním).
Tím je zajištěna trvalá schopnost 100% přenosu sacího výkonu bez jakýchkoliv ztrát v podobě deformací sacího potrubí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potrubí
Záruka: 24m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: