Skrytá hadice ve zdi Retraflex 18m - Sada příslušenství (8 ks) + Dvířka Retraflex, určená pro centrální vysávání

Kód: RETRAFLEX-SET-18M
8 393 Kč 6 936,36 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Celá sada příslušenství centrálního vysávání Skryté hadice Retraflex s 18m dlouhou zasouvací hadicí pěkně pohromadě! Cenově zvýhodněná sestava skryté hadice Retraflex se sadou originálního příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově zvýhodněná sada příslušenství Skryté hadice ve zdi Retraflex

Sací hadice Retraflex 18 m - určená pro skrytou hadice ve zdi  1 ks HAV_RETRAFLEX18M
Rukojeť pro sací hadici Retraflex 1 ks RETRAFLEX_HANDLE
Sada příslušenství - 4 ks, podlah. hub. 30,5cm, štěrbina, prachovka, h. na čalounění 1 ks HAYP01
Teleskopická trubice s krokovým zámkem - chromová ocel 1 ks TR004
Držák sací trubice - 32 mm - univerzální 1 ks VD005
Držák ručního příslušenství 1 ks VD002
Dvířka na montážní box pro skrytou hadici Retraflex 1 ks RETRAFLEX-DOOR-WHI

Inovace, která vám usnadní život.

Jedinečný zatahovací systém sací hadice. Hadice Retraflex je jednoduše skryta uvnitř sacího potrubního systému, bez potřeby jakýchkoliv dalších mechanismů a zařízení! Řešení umožňuje optimální využití systému centrálního vysávání.

Perfektní řešení pro jednoduchý a efektivní úklid.

Retraflex je sací hadice, kterou lze díky obrovskému sacímu výkonu centrálního vysavače během několika sekund doslova "vcucnout" do zdi. Rychlý úklid jakkoliv velkého nepořádku se stává hračkou. Díky rychlosti přípravy a dosahu skryté hadice, bude Vaše každodenní vysávání rychlejší a účinnější.

Hlavní výhody skryté (zatahovací) hadice ve zdi Retraflex

Jednoduché použití

Se sací hadicí vždy po ruce se centrální vysávání stává hračkou. Díky vysokému sacímu výkonu centrálního vysavače jí lze pohodlně zatáhnout do potrubního systému centrálního vysavače.

Rychlost

Hadici můžete kdykoliv vytáhnout na potřebnou délku a po vysávání ji během pár sekund jednoduše zatáhnete zpět dovnitř potrubního systému centrálního vysavače.

Záruka kvality

Skrytá hadice Retraflex je jediný systém vyráběný v Kanadě, který je přímo navržen a určený pro evropskou technologii výstavby domů (malta, cihly, beton). Na komponenty systému Retraflex se vztahuje plná 2letá záruka.

Účinnost

Skrytá hadice v malé nenápadné zásuvce umožňuje rychlý přístup k centrálnímu vysavači, aniž by bylo nutné mít s sebou hadici, jako je tomu u tradičních instalací. Můžete ji použít kdykoli a zkrátit tak čas potřebný k vysávání na minimum. Retraflex je ideálním řešením pro každodenní centrální vysávání.

Snadná instalace

Vybavit svůj nový domov systémem zatahovací hadice Retraflex lze zvládnout svépomocí. Stačí se držet dodaného instalačního průvodce, který je automaticky součástí instalačního kompletu.

Jak se skrytá hadice ve zdi - Retraflex vlastně používá?

 Retraflex - krok č. 1

Jednoduše vytáhnete potřebnou délku hadice a následně nasaďte rukojeť na teleskopickou trubici s vybraným nástavcem.

Retraflex - krok č.2

Zatažením za černou páčku zajistíte skrytou hadici v požadované délce a zároveň s tím se sepne centrální vysavač.

 

 Retraflex - krok č. 3

Zatlačením na černou páčku odjistěte sací hadici.

Retraflex - krok č.4

Odpojte rukojeť a dlaní uzavřete otvor sací hadice, což způsobí, že se skrytá hadice sama zatáhne do instalace.

 

 Retraflex - krok č. 5

Centrální vysavač vypnete zavřením dveří.

Retraflex - krok č.6

Když je vysavač v provozu, lze jej kdykoli vypnout a zapnout vysunutím a zasunutím vypínače ON/OFF bez uvolnění hadice ze zámku.

Dvířka k hadicovému boxu Retraflex

Dvířka Retraflex®  se montují v konečné fázi instalace na hadicový box. V závislosti na směru vysouvání skryté hadice mohou být namontovány s klapkou otevíranou nahoru nebo dolů při centrálním vysávání. Dvířka jsou vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu. Díky své struktuře mají těsnění s rozdílem tloušťky od omítky až 2,5 cm.
Dvířka jsou vyrobeny z kvalitního, estetického a velmi otěruvzdorného plastu. Díky univerzálnímu designu jsou ideální pro všechny domácí interiéry.

Rukojeť sání Retraflex

Násadec se připojuje k sací hadici, která se zasouvá do boxu Retraflex® . Na kovovém konci rukojeti je pojistka proti vysmeknutí teleskopické trubice. Plastová koncovka na boku přípojky sací hadice má otočný kloub, který je navržen tak, aby eliminoval případné kroucení hadice při centrálním vysávání.

Rukojeť je vyrobena z lehkého, přesto velmi odolného plastu s povrchem příjemným na dotek. Rukojeť má měkkou gumovou výstelku, která je navržena proti vysmeknutí při centrálním vysávání.

Sací hadice Retraflex s návlekem SoftTouch™

Kryt SoftTouch™ je tkanina s unikátními vlastnostmi, jejímž úkolem je eliminovat třecí odpor při pohybu hadice instalací. Díky iontům stříbra má mikrobicidní vlastnosti a hustá měkká vazba chrání povrch sací hadice,určené k centrálnímu vysávání, i její okolí před poškrábáním.

Samotná hadice Retraflex® je vyrobena technologií TwinCore ™ , která umožňuje spojení 2 plastů s různými vlastnostmi ve struktuře sací hadice.

Jádro hadice Retraflex® je vyrobeno z EVA (poly (ethylen-co-vinylacetát)), který se vyznačuje nízkou hmotností a zároveň pružností, odolností proti deformaci a roztržení. Díky těmto vlastnostem je sací hadice extrémně lehká, neláme se a je odolná proti natažení a všem druhům kroucení. Po zkroucení či šlápnutí se vrací do původního tvaru.

Vnější okraj hadicové spirály je vyroben z TPE , směsi polypropylenu a měkké pryže, známé také jako termoplastická pryž. Tento materiál je navržen tak, aby zajistil přilnutí hadice k potrubním dílům a zabránil tak jejímu posunutí při vysouvání a zasouvání hadice do potrubí skryté hadice.

Podlahová hubice Retraflex

Podlahová hubice Retraflex je určená na  vysávání tvrdých podlah, ale lze jí také efektivně použít na vysávání koberců a malých koberečků. Speciálně tvarované, husté přírodní štětiny zaručují ochranu podlahy před poškrábáním a zároveň umožňují nebývalou účinnost při jejím používání. Nízkoprofilové pouzdro a otočný kloub umožňují vysávání na těžko dostupných místech, jako jsou prostory pod nábytkem. Podlahová hubice Retraflex je vyrobená ze světlého pružného materiálu, díky kterému nehrozí poškození nábytku nebo poškrábání stěn při úklidu.

Retraflex oválný kartáč se štětinami na prach

Tato hubice je určena k vysávání prachu a jiných lehkých nečistot. Měkké, dlouhé přírodní štětiny umožňují odsávání prachu ulpívajícím na povrchu nábytku, který je pak odváděn proudem vzduchu do centrálního vysavače. Vnitřní profil zpevňuje štětiny, tvaruje z nich ovál a zabraňuje jejich nasávání dovnitř sací hadice. Hubice má prodloužené hrdlo, které umožňuje pevné uchopení během používání. Celá hubice je vyrobená ze světlého pružného materiálu, díky kterému nehrozí poškození nábytku nebo poškrábání stěn při úklidu.

Retraflex kartáč na čalounění

Tato hubice je určena k vysávání čalouněného nábytku, polštářů, přikrývek atd. Speciálně tvarované, husté a tuhé přírodní štětiny zaručují nebývalou účinnost při dosažení hlubokých vrstev centrálně vysávaného podkladu. Kartáč má prodloužené hrdlo, které umožňuje pevné uchopení během centrálního vysávání. Pouzdro je vyrobeno ze světlého pružného materiálu, díky kterému nehrozí poškození nábytku nebo poškrábání čalounění při centrálním vysávání.

Štěrbinová hubice Retraflex

Tato hubice je navržena tak, aby dokonale odstranila veškeré nečistoty z obtížně dostupných mezer mezi nábytkem, čalounění, radiátorů apod. Optimální délka - 30 cm umožňuje proniknout i do nejvzdálenějších zákoutí. Díky zploštělé špičce se získá velmi intenzivní proud vzduchu, který umožňuje vysoce účinné odstranění nečistot. Štěrbina je vyrobena ze světlého a pružného materiálu, díky kterému nehrozí poškození nábytku nebo poškrábání stěn při úklidu.

Ocelová teleskopická trubice Retraflex

Teleskopická trubice Retraflex z chromové oceli. Krokové nastavení délky potrubí v rozmezí cca 0,6 - 1 m. Pojistka proti vysmeknutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadice ve zdi
Záruka: 24m
Délka sací hadice: 18 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: