VROOM - Samonavijecí hadice 7,3m. Určeno pro centrální vysavače a centrální vysávání.

Kód: VROOM
Akce Novinka Tip
4 489 Kč 3 709,92 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

ÚKLID ZA 3 VTEŘINY. Vroom nabízí velmi rychlý a snadný způsob, jak udržet čistotu i v těch nejvytíženějších částech domu jako jsou kuchyně, jídelny, ale třeba i auto v garáži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VROOM ÚKLID ZA 3 VTEŘINY.
Skrytý, ale vždy k dispozici.

Vroom nabízí velmi rychlý a snadný způsob, jak udržet čistotu i v těch nejvytíženějších částech domu jako jsou kuchyně, jídelny, ale třeba i auto v garáži.

Pohodlné rychlé čistění

Jeho použití Vám usnadní úklid všude tam, kde nechcete používat dlouhou hadici centrálního vysavače. Po úklidu zmizí celá hadice v systému VROOM a proto se nemusíte starat o její uskladnění. Hadici lze vytáhnout na délku až 7,3 metrů a její tvarovaný konec funguje jako zabudovaný štěrbinový nástavec. 

Snadná montáž

Montáž systému lze provést na pravou i levou stranu skříňky a strop mísnosti. Zapínání a vypínání systému VROOM je plně automatické – stačí jen vyjmout hadici z držáku systému VROOM a jste připraveni k úklidu. Systém se vypne jakmile hadici uložíte zpět do držáku.

Rozměry VROOM:

  • Výška: 39,4 cm
  • Šířka: 7,6 cm
  • Hloubka: 55 cm 
  • Délka sací hadice (max): 7.3 m

(Pozn.: Na tento produkt se vztahuje "garance nejnižší ceny", tzn. že jej levněji nikde v Česku ani Slovensku nenajdete. V případě že produkt najdete v Česku nebo Slovensku levněji cenu snížíme pod konkurenční.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24m
Délka sací hadice: 7,3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: